kısa yollar Giriş
icon
icon
Sohbet Odası Ozellikleri

Sohbet Odaları Ve Yeni Özellikleri

Herhangi bir üyelik gerektirmeyen sohbet odaları rumuz ve şifre seçilerek anında bağlanılan online platformlardır. Türkiye’nin her şehrinden katılım sağlamak mümkün olmaktadır. Üyelik istenmediği gibi bu sınırsız chat imkanı sunan platform için ücret de talep edilmemektedir. Birçok farklı özel muhabbet odasına anında giriş yapılabilir. Nick kaydetme özelliği de mevcuttur. Kaydedilen nick sonrasında bundan sonraki tüm sohbet odalarını aynı rumuz ile girilebilir. Güvenlik gereği şifrenin kimseyle paylaşılmaması gerekiyor. Nick ise uzun vadede tercihe bağlı olarak düzenli aralıklarla değiştirilebilir.

Sohbet Odalarında Radyo Dinleme ve Dj Olma Özelliği

Sohbet odaları içerisinde canlı yayın yapılan radyo kanallarından faydalanılabilir. Hem kaliteli sohbet hem de nitelikli müzik dinleme platformu olarak kullanılan çok yönlü alanlardır. Diğer yandan bu radyolarda dj olma fırsatı da sunuluyor. Bunun için öncelikle seçilen rumuzun kayıt altına alınması gerekiyor. Daha sonra server’da ne kadar eski olunursa ve siteye ne kadar çok giriş yapılırsa dj olma ihtimali de o kadar artıyor. Değerlendirmeler kullanıcıların popülerlik seviyelerine göre de yapılmaktadır.

Sohbet Kanallarında Davranış Kuralları

Kullanıcılar sohbet esnasında belli başlı kurallara riayet etmek zorundadır. Bu kurallar önceden belirlenmiş olup tüm kullanıcıları kapsamaktadır. Tüm giriş çıkış bilgileri Ip bilgileri kapsamında kayıt altında tutulmaktadır. Hakaret ve küfür içerikli mesajlar yazmak kesinlikle yapmaktadır. Canlı Chat yapılan kişilere cinsel içerikli beyanlarda bulunmak da kesinlikle yasak olan bir diğer unsurdur. Başkasına ait iletişim bilgilerinin paylaşılması ya da yasa dışı sitelerin reklamını yapmak da belirlenen kurallar içerisinde siteden ihraç edilme sebebidir. Bu ve benzeri kurallara uymayan kullanıcılar öncelikli sistem tarafından ikaz edilir. Aynı kurallar tekrar çiğnendiği takdirde kullanıcının site ile bağlantısı kesilmektedir. Kişiye ait kaç adet nick varsa hepsine el konulur ve banlanır.

Mobil Olarak Bağlanma Avantajı

Söz konusu sohbet kanallarına sadece bilgisayar ile bağlanma zorunluluğu yoktur. Akıllı telefonlar ile de bağlantılar son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu sayede sadece evde değil, yolculuk esnasında, dışarıda ve farklı mekanlarda sohbetten mahrum kalmadan giriş yapılabilir.

Mail ile Canlı Destek Hattı

Çeşitli şikayetler için sitenin kullanıcılara arz ettiği mail servisleri kullanılabilir. Kendilerinin haksızlığa uğradığını düşünen kişiler de yeniden rumuz alma ve sohbetlere katılmak için mail adreslerini şikayetlerini iletebilirler. Bunun dışında akla takılan ve merak edilen her soru bu alana yöneltilmektedir. Cevaplar kısa bir süre içerisinde site adminleri tarafından karşı tarafa aktarılmaktadır.

Yazı admin Tarafından 26.04.2020 Tarih, Saat 1:35 ‘de Eklendi.

Sohbet
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir