kısa yollar Giriş
icon
icon
Mynet Sohbet Neden Kapatıldı

Mynet Sohbet Neden Kapatıldı?

Türkiye’de sohbet sitesi platformu denince akla ilk olarak gelen Mynet, farklı nedenlerden dolayı kullanıma kapatılmıştır. Binlerce üye ve kayıtsız ziyaretçilerin bulunmuş olduğu sohbet sitesinin aniden kapatılması, sohbet etmek ve yeni arkadaşlık kurmak isteyen kişilerin dağılarak farklı sohbet sitelerine yönelmesine neden olmuştur.

Mynet’in kapatılmasının en temel nedenlerinden birisi olarak yeni teknoloji ve çağa ayak uydurmak adına bu işlemin yapıldığı bilgileri paylaşılmıştı. Ülkemizde 2000’li yıllarda popüler olarak hizmet vermeye başlayan Mynet sohbet sitesi, yönetim kadrosundaki yanlış seçimler ve üyeler arasında sıkça artan şikâyetlere yetişememe gibi nedenler dolayısı ile hizmetlerini 2011 yılı içerisinde tamamen kapatmıştır.

Neden Mynet Sohbet Adı Altında Çok Fazla Web Sitesi Var?

Ticari amaçlı ya da bilgi vermek amaçlı gibi farklı nedenler ile açılan milyonlarca internet sitesi bulunuyor. Ancak bu tür siteler çoğu zaman yanlış yönetim veya yetersiz reklam gibi sorunlar nedeni ile ziyaretçi bulamamaktadır. Bu sonuçlara göre internet sitesi açacak olan kişiler, daha önceden adı duyulmuş ve popüler olmuş sitelerin isimlerini kullanarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu durumların yaşandığı internet sitelerinden birisi de Mynet sohbet sitesidir. Eski yıllarda yakalamış olduğu popülerlik ve binlerce üyesi bulunan eski sohbet sitesi, daha sonra kapatılmıştır.

Sohbet sitesi açmak ancak daha çok üye kazanmak isteyen kişiler, Mynet sitesinin adını kullanmış ve site adreslerine Mynet’in yanı sıra farklı isimler koyarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu yüzden internet tarayıcıları üzerinden Mynet sohbet gibi aramalar yapıldığında çok fazla Mynet ismi ile kurulan internet sitesi bulunuyor.

Mynet Sohbet Sitesinin Yeni Adresi Var Mı?

İrc servis tabanlı sohbet hizmetlerine yer vermiş olan Mynet, Türkiye’nin ilk kez internetle tanıştığı ve internet üzerinden chat yapma imkânını bulabildiği chat sitelerinin başını çekmiştir. Eski yıllarda bu site üzerinden tanışan ve hayatındaki eş adayını bularak evlenen binlerce kişi bulunmakta. Bu kadar fazla talebi ve popülerliği olan sohbet sitesinin yönetimindeki yanlış işlemler, sitenin yok olmasına yol açmıştır.

Sitenin eski ve devamlı ziyaretçisi olan kişiler bilmiş olsa da Mynet sohbet sitenin seni chat adresi bulunmamaktadır. Ancak Mynet yöneticileri yeni isteklere ayak uydurabilmek adına Mynet Smeet adı ile yeni site kurmuştur. Sohbet hizmeti dışında daha farklı hizmet vermekte olan sitede mobil oyunlar, okey ve tavla gibi online oyunlar bulunmaktadır. Oyunlar üzerinden yeni arkadaşlıklar kurmak ve sevgili adaylarınızı eğlenerek, aynı zamanda da oyun oynayarak bulabilme şansınız bulunuyor. Siteye ulaşabilmek için arama sayfanıza Mynet Smeet yazabilir ya da smeet.mynet.com site adresini kullanabilirsiniz.

Mynet Smeet Sitesinde Hangi Oyunlar Yer Alıyor?

Klasik sohbet site adresinden oldukça olan Mynet smeet sitesinde, tek kişilik, iki kişilik veya online oyun çeşitlerini bulmak mümkündür. Bu tür oyunlar arasında okey, tavla, satranç, batak ve sitenin adını alan smeet yani arkadaşlık kurma oyunları bulunmaktadır.

Yazı admin Tarafından 13.07.2020 Tarih, Saat 7:30 ‘de Eklendi.

Sohbet
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir