kısa yollar Giriş
icon
icon
Tanışma Hikayemiz

üniversiteye ilk geldiğim sene idi, kendisinin ismini hep duyuyordum arkadaşlarımdan. bacağını kırmıştı buz pistinde, alçılıydı 🙂 bu alçı onu baya popüler ve komik yapmıştı arkadaşlarımızın arasnda. sürekli ismi geçiyordu grubumuz içerisinde ama kendisini hiç görmemiştim.

bir gün arkadaşlarımdan birinin yurt odasına gitmiştik, sadece bilgisayarlarından birşey bakmak istiyorduk. o da oradaydı. ayağı alçılı ve koltuk değnekleri vardı.

ona dediğim ilk şey ‘oo sen o meşhur ayağını kıran çocuksun’ olmuştu 🙂 o bana sadece gülmüştü ve ‘evet’ demişti. uzun uzun bakmıştı ve hafif tebessüm etmişti.

daha sonra onu birkaç hafta görmedim. birkaç hafta sonra bizim grupla takılmaya başladı. sürekli beraber aynı grup içerisindeydik, ama asla birbirimizle konuşmuyorduk, mesajlaşmıyorduk. grup içerisinde bakışıyorduk sadece. inanmayacaksınız ama bu 6 ay sürdü. benden hoşlandığını biliyordum bu 6 ay içerisinde, arkadaşlarımıza söylemişti. ama bana hiç açılamadı. çünkü ben öyle çekingenimdir ki, hoşlandığım insanla ekstra soğuk olurum nedense. oda benden yüz alamadığı için, ve söylediğine göre ‘ilk defa tattığı bir duygu’ olduğu için benle konuşamamaış hiç.

6 ay sonra aniden bana söyledi. daha hiç mesajlaşmamıştık bile birbirimizle. tanımıyorduk birbirimizi. iki yabancıydık sadece ve bir akşam aniden çıkmaya başladık.

şuan 3. senemiz. her gün onunla tanıştığım için şükrediyorum 🙂

Yazı admin Tarafından 28.06.2017 Tarih, Saat 4:10 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.